A keddi, megnyert bajnoki rangadó után szombaton ismét pályára lép csapatunk, az FC Bayern München. Az ellenfél ezúttal a jelenleg osztályozós helyen szerénykedő Fortuna Düsseldorf gárdája lesz.     A kényszerszünet után 3 fordulóval kijelenthetjük, jó formában tért vissza csapatunk a zöld gyepre. Flick legénysége 3 győzelemmel abszolválta az újrakezdést, utóbbi meccsükön éppen egy

Tovább

Kedd este a Bayern München csapata a Borussia Dortmund otthonába látogatott. A várakozásoknak megfelelően a két csapat játéka igazi rangadót hozott. Végül a Bayern Kimmich góljával 0:1 arányban múlta felül a riválisát, ezzel csapatunk óriási lépést tett sorozatban a 8. bajnoki címe felé. Nézzük, hogyan vélekednek a meccsről a legfontosabb szereplők.     Hansi

Tovább

Micsoda egy mérkőzés volt. Szombat este a Bayern München csapata is lejátszotta első hazai zárt kapus találkozóját, ami több szempontból is igen emlékezetesre sikerült. A végére egy igazi gólparádé lett, a Bajor együttes 5-2 arányban múlta felül az Eintracht Frankfurt csapatát. Tehát sikerült visszavágni az ősszel elszenvedett 5-1-es vereségért, ami akkor Niko Kovac állásába

Tovább

A Bayern is megkezdte vasárnap a szereplését az újraindult Bundesligában, rögtön egy idegenbeli győzelemmel nyitott a Bajor együttes. Nézzük meg, hogyan vélekedtek a mérkőzésről maguk a szereplők.     Hansi Flick: Megérdemelten arattunk győzelmet. A csapatom nehezen találta meg a saját ritmusát. Ennek ellenére csak dicsérni tudom őket. Valószínűleg mindenki hallotta, amit hangsúlyoztunk: Mindenkinek

Tovább

A péntek esti mérkőzésen a Bayern tovább növelte a nyomást riválisain a Bundesligában. A Paderborn kétszer is ki tudott egyenlíteni, de Robert Lewandowski utolsó percekben szerzett találatával megérdemelten 3-2-re nyertek a Bajorok.   Hansi Flick: “Elégedett vagyok a végeredménnyel. A Paderborn megizzasztott minket. A második egyenlítő góljuk után mindennel próbálkoztunk. Dícséretet érdemel a csapatom, megküzdöttünk

Tovább

Az RB Leipzig szombaton magabiztosan, 3:0-ra legyőzte a Werder Bremen együttesét, ezzel ideiglenesen a tabella élére ugrott. A Bayern azonban remek választ adott erre, vasárnap már újra a vezető pozíciót foglalhatták el a müncheniek. A bajorok egy percig sem bízták a véletlenre a mérkőzés végkimenetelét, végül egy 4-1-es sikerrel térhettek haza Kölnből, megnyerve ezzel zsinórban

Tovább

Hansi Flick és csapata is elégedett a Lipcse elleni döntetlent követően. A Bayern ezzel az eredménnyel már sorozatban kilenc meccse veretlen. A meccs alakulásával kapcsolatban azonban már nem nyilatkoztak ilyen magabiztosan. “A döntetlen igazságos eredmény.” – mondta Hansi Flick a lefújást követő percekben. Manuel Neuer szerint a csapat határozottan jobb volt az első félidőben, mint

Tovább

A Bayern szárnyall és ismét erős teljesítményt mutatott a mainzi 3:1-es győzelme során. A hatodik Bundesliga győzelmével Hansi Flick csapata mindent korán egyértelművé tett. “Nagyon örültem az első 30 percnek” – mondta a Bayern edzője. Ezután a Bayern irányította a játékot, és végül magabiztosan nyert. “A szünet után is jól játszottuk” – elemezte Flick. “Végig

Tovább

Micsoda játék! A mesteri teljesítménynek köszönhetően az FC Bayern magabiztosan, nagy fölénnyel nyerte meg a Bundesliga rangadóját az FC Schalke 04 ellen 5:0 arányban és egyetlen pontra faragta hátrányát a Lipcsével szemben. „Nagyon elégedettek vagyunk a játékkal. Jól játszott a csapat ”- mondta a lefújás után Thomas Müller. Hansi Flick szintén boldog volt a téli

Tovább

Az FC Bayern tökéletesen rajtolt 2020-ban. A bajoroknak türelmeseknek kellett lenniük a Hertha felett aratott 4-0-ás győzelemnél, de egyértelmű és vitán felüli, hogy megérdemelt győzelmet arattak. „Lefociztuk őket” – nyilatkozott Thomas Müller aki a megszokott pozíciójánál előrébb toltan játszott. Hansi Flick elégedett az első, új évi igazi kihívást jelentő mérkőzést követően. „Nem könnyű értékelni az